O Przyprawiony.pl

Możesz dodawać przepisy z różnych stron internetowych

Przechowywanie linków do ulubionych przepisów znajdujących się na różnych stronach internetowych jest nie lada wyzwaniem, w szczególności jeśli taka baza z dnia na dzień się powiększa.

Jeśli do tego celu używasz zakładek przeglądarki internetowej zapewne zgodzisz się ze mną, że przeglądanie takiej bazy linków jest uciążliwe a same tytuły nie wiele nam mówią.

Mając konto w przyprawiony.pl możesz w łatwy i szybki sposób umieszczać, przeglądać i wyszukiwać dodane przez siebie przepisy mając do dyspozycji nie tylko tytuły, ale i zdjęcia czy nazwy stron, z których przepis został zapisany (np. kwestiasmaku.com, mojewypieki.com).

kolekcjonuj ulubione przepisy z różnych stron internetowych

Możesz tworzyć własne książki kucharskie i przypisywać do nich dowolną ilość przepisów

Jeśli lubisz kategoryzować przepisy według różnych kryteriów możesz tworzyć osobne książki kucharskie w zależności od przeznaczenia.

Przepisy na ulubione dania Twoich pociech mogą być trzymane w książce pt. "Dla dzieci", a przepisy na specjalne okazje mogą być przechowywane w książkach "Boże Narodzenie", "Wielkanoc", "Urodziny", "Romantyczny wieczór", czy "Przyjazd teściowej".

Dla siebie dodatkowo możesz stworzyć książkę kucharską pt. "Dieta", w której będziesz zapisywać przepisy niskokaloryczne, które mogą pomoć zrzucić kilka kilogramów. Decyzja należy jedynie do Ciebie.

twórz dowolną liczbę własnych książek kucharskich

Dodawaj przepisy bezpośredniego ze stron, na których zostały opublikowane

Jeśli chcesz zapisać przepis pochodzący z innej strony internetowej, nie musisz za każdym razem wchodzić na stronę serwisu przyprawiony.pl.

Dzięki specjalnego dodatkowi do przeglądarek internetowych, możesz dodać konkretny przepis bezpośrednio ze strony, na której się on znajduje.

Logowanie i dodawanie odbywa się w specjalnym okienku wyświetlanym bezpośrednio na stronie. A gdy już dodasz przepis możesz zamknąć okno i dalej kontynuować przeglądanie przepisów.

Dowiedź się więcej o tym jak zainstalować dodatek

dodawaj przepisy bezpośrednio ze stron i blogów, na których zostały opublikowane

Wyszukuj przepisy szybko i łatwo

Jeśli na przykład chcesz odnaleźć sprawdzony przepis na spaghetti bolognese, który jakiś czas temu zapisałaś, ale nie pamiętasz gdzie dokładnie, masz do swojej dyspozycji kilka narzędzi, które ułatwią Ci to zadanie.

Dzięki mechanizmowi filtracji możesz zawęzić wyniki do konkretnych książek kucharskich, kategorii lub stron internetowych, a wpisując dodatkowo odpowiednie słowa kluczone takie jak np. "spaghetti" lub "bolognese" odnaleźć konretny przepis.

Przepisy możesz sortować alfabetycznie, według daty oraz popularności co dodatkowo ułatwi Ci przeglądanie Twojej bazy.

korzystaj z łatwej i szybkiej wyszukiwarki przepisów

Dostęp do Swoich przepisów zawsze i wszędzie

Dzięki wersji mobilnej serwisu możesz mieć dostęp do swoich przepisów i książek kucharskich zawsze i wszędzie mając pod ręką jedynie telefon lub tablet. Na przykład w supermarkecie kupując składniki do wybranego i zapisanego wcześniej przepisu lub wybierając propozycję na kolację jadąc autobusem.

dostęp do przepisów ze smartfona dostęp do przepisów z tabletu

Kolekcjonuj ulubione przepisy
Załóż konto już teraz